Vzdělávací kurzy

Všechny kurzy Semináře, školení Vzdělávací kurzy Všechny kurzy
Zář
18

Účetnictví a daně KOMPLET + daňová evidence – 4 v 1

Nabízíme vám kompletní soubor kurzů za zvýhodněnou cenu. Součástí souboru  jsou  kurzy: Účetnictví pro začátečníky, dále navazující Účetnictví pro pokročilé a pro práci účetní/ho nezbytné Základy daní – daně v praxi.  Oproti kurzu „3 v 1“ tento soubor obsahuje i Daňovou evidenci pro podnikatele a živnostníky“ (dříve tzv. jednoduché účetnictví). Zakoupením tohoto kompletu ušetříte 3.740,- Kč oproti nákupu jednotlivých modulů.

By bakesova |
Detail kurzu
Zář
18

Účetnictví pro začátečníky

Kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, kteří se nikdy nesetkali s účtováním, tak pro ty, kteří si chtějí připomenout nebo osvěžit dříve nabyté znalosti. Po absolvování kurzu budete schopni samostatně účtovat běžné účetní operace.

By bakesova |
Detail kurzu
Lis
13

Daňová evidence pro podnikatele a živnostníky – s praktickým příkladem

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí vést daňovou evidenci (dříve jednoduché účetnictví) podnikatelům, živnostníkům.

V kurzu se naučíte, jaké zásady platí pro vedení daňové evidence, jak se evidují příjmy a výdaje, které příjmy a výdaje jsou daňově uznatelné x neuznatelné, získáte informace o tom, co je potřeba evidovat a na co si dát pozor. Na praktickém příkladu se naučíte provést roční vyúčtování pro ZP a OSSZ a jak vyplnit daňové přiznání.

By bakesova |
Detail kurzu
Zář
18

Účetnictví a daně KOMPLET – 3 v 1

Nabízíme vám kompletní soubor kurzů za zvýhodněnou cenu. Součástí souboru  jsou  kurzy: Účetnictví pro začátečníky, dále navazující Účetnictví pro pokročilé a pro práci účetní/ho nezbytné Základy daní – daně v praxi. Zakoupením tohoto kompletu ušetříte 3.250,– Kč oproti nákupu jednotlivých modulů.

By bakesova |
Detail kurzu
Říj
23

Účetnictví pro pokročilé

Kurz Účetnictví pro pokročilé je určen pro všechny, kteří mají základní znalosti účetnictví a chtějí je dále rozvíjet. Jde o navazující modul na Účetnictví pro začátečníky.

By bakesova |
Detail kurzu
Říj
21

Ekonomické, daňové a účetní minimum pro každého

Cílem semináře je objasnění základních ekonomických, účetních a daňových pojmů všem, jejichž primární náplní práce sice není účtování a sestavování daňových přiznání, přesto však ke své práci potřebují nebo chtějí získat základní přehled o souvislostech , principech a postupech v účetnictví a daních.

By bakesova |
Detail kurzu
Lis
27

Základy daní – daně v praxi

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí zorientovat v soustavě daní a získat základní znalosti v této oblasti.

By bakesova |
Detail kurzu
Srp
0

Zaškolení uživatelů účetního programu POHODA – v místě Vaší firmy

Cílem školení je seznámit uživatele programu POHODA s účetními operacemi , které ve Vaší firmě využíváte a prakticky je s Vámi nacvičit s využitím reálných dokladů.

By formedia |
Detail kurzu